میت‌آپس مدیران هم به جمع باشگاه مشتریان پنجره دهم پیوست!
تاریخ : 1396/05/26

پنجره دهم فناوری آرین، با دریافت پیشنهاد اجرا و تولید پایگاه خبری میت‌آپس مدیران، با افتخار این امر را پذیرفته و به آن جامه‌ی عمل پوشانید

   میت‌آپس خود را «دورهمی ساده، صمیمی، دوستانه و گرم برای معرفی مدیران ارزش آفرین، گسترش شبکه دوستان کاری، هم افزایی و انتقال تجارب مؤثر در بین مدیران» معرفی می‌کند. این رویداد و گردهمایی، سعی بر انتقال تجارب، ایجاد روابط دوستانه و بستری برای هم‌فکری و ارائه‌ی پتانسیل کسب‌وکار خود در بین مدیران دارد. این مجموعه پس از سه سال فعالیت و برگزاری بیش از ۵۰ میت‌آپ، نیاز به یک راهکار اطلاع‌رسانی جامع را در مجموعه‌ی خود احساس کرد.

   از این رو، شرکت پنجره دهم فناوری آرین که به اختصار «پنجره دهم» نامیده می‌شود، با دریافت پیشنهاد و قبول مسئولیت، در پی همکاری شکل گرفته خود با برگزارکنندگان این رویداد، به تولید و توسعه‌ی وب‌سایت و اپلیکیشن خبری مبتنی بر تلفن هوشمند این مجموعه پرداخت. گفتنی است که موارد ذکر شده در هفته‌ای که گذشت، به طور کامل تحویل گردانندگان این همایش شد که رضایت کامل را نیز از طرف ایشان به دست آورد.

   اپلیکیشن خبری مجموعه‌ی میت‌آپس مدیران، در حال حاضر تنها بر پایه‌ی پلتفرم اندروید پیاده‌سازی شده و به مرحله‌ی استفاده رسیده است. این اپلیکیشن با قابلیت‌های سفارشی‌سازی اطلاعات موجود، اصلی‌ترین مرجع دریافت اخبار درباره‌ی این همایش بر تلفن هوشمند است. این مورد باعث می‌شود که با در دسترس قرار دادن تمامی اخبار وب‌سایت میت‌آپس ، در محیطی کاربرپسند و جذاب با تجربه‌ای کاربری بهینه‌شده، علاقمندان بتوانند که سادگی و کمال را در قالب یک برنامه‌ی کاربردی دیده و آن را لمس و استفاده کنند.

   همچنین شرکت پنجره دهم فناوری آرین، در ابتدای سال، با افتخار در جرگه‌ی مجمع عالی مدیران این گردهمایی قرار گرفت؛ به همین مناسبت، شرکت پنجره دهم به حمایت برای برگزاری رویداد شروع سومین سال فعالیت این همایش پرداخت و حمایت خود را بیش از پیش از این مجموعه‌ی ارزشمند نشان داد.

 

   در انتها باید اشاره کرد که شرکت پنجره دهم فناوری آرین، همچنان به خاطر احساس مسئولیت خود در قبال مدیران جوان، به مشاوره رایگان به این عزیزان می‌پردازد. این امر به سادگی و تنها با یک تماس از طریق این لینک امکان‌پذیر می‌باشد.


آخرین اخبار