فراخوان دیجی دارو برای داروخانه های سراسر کشور
تاریخ : 1397/04/16 

درباره دیجی دارو حتماً شنیدین ! اولین اپلیکیشن تخصصی با رکورد بیشترین دانلود در کافه بازار  و بیش از 80 هزار نصب فعال در کافه بازار و اپ استور

رسالت اصلی دیجی دارو تا پیش‌ازاین و حتی همین حالا، ارائه اطلاعات به‌روز، قابل‌اعتماد و کاربردی داروها به‌صورت تخصصی برای پزشکان، داروسازان و پرستاران هست از الآن به بعد  برای داروخانه‌ها یک امکان خاص فراهم‌شده .

حالا علاوه بر اینکه اطلاعات تماسشون توی اپ هست و امکان مشاهده اطلاعات تخصصی داروها رو دارن، می تونن اعلام کنن که چه داروهایی و چه محصولاتی دارن که اون ها رو از سایر داروخانه‌ها متمایز کنه و پررنگ‌تر نشون بده.

لیست داروهای کمیابشون رو توی اپ ثبت کنن تا مشتری‌ها مستقیم سراغ خودشون بیان

یا حتی لیست لوازم‌آرایشی بهداشتی ،مکمل‌ها، لوازم خاص و ...

از این بهتر هم مگه داریم؟؟

  دیجی دارو همین الان هم جامع‌ترین اپلیکیشن بانک اطلاعاتی دارویی هستش ، یه مجموعه کامل متشکل از 100 هزار دارو بر اساس 52 گروه دارویی، محصولات 400 شرکت داروسازی داخلی و خارجی و 90 شرکت واردکننده با توضیحات داروها به زبان فارسی  الان با حضور شما داروخانه‌های عزیز می تونیم یه قدم بلند به سمت ساده‌سازی راه مصرف‌کننده‌ها برداریم و حضور شماست که این موفقیت رو رقم می زنه .

برای شروع همکاری به آدرس info@Digidaroo.ir   اطلاعات داروخانه شامل مؤسس ،شماره تماس ،آدرس و اطلاعات فرد رابط رو ارسال کنید

منتظرتون هستیم 

 


آخرین اخبار