پیک‌سل ، مدرن‌ترین سیستم و روش فروش آنلاین و دیجیتال
تاریخ : 1396/05/30

پیک‌سل ، پاسخی برای مشکلات مدیریت عملیات فروش شرکت‌ها و کسب‌وکارها است که می‌خواهند فروش خود را به شکل کاملاً متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر، مدیریت کنند

قبل‌تر در وبلاگ پنجره دهم، درباره مزایای توزیع و پخش مویرگی، دلیل وجود فروشگاه اینترنتی و ایجاد هر چه بیشتر دسترسی مشتری به محصولات نوشته‌هایی منتشر کرده بودیم؛ همچنین تأثیرات و ارزش سیستم‌های مدیریت فروش مویرگی را در کسب‌وکارهای مبتنی بر فروش (در دو بخش + و +) واکاوی نمودیم.

سیستم مدیریت فروش مویرگی، پاسخی برای مشکلات مدیریت عملیات فروش شرکت‌ها و کسب‌وکارها است. این شرکت‌ها، انواع ارتباطات را به صورت‌های مختلف، در سیستم و فرآیند فروش خود دارند که مدیریتشان، به صورت یکپارچه، انعطاف‌پذیر و متمرکز، از خواسته‌های آن‌هاست.

از این رو، شرکت پنجره دهم، با توجه به این نیاز، اقدام به تولید و توسعه راهکار و زیرساختی به نام پیک‌سل کرده که با نیت ایجاد ساده‌ترین راه افتتاح شعبه‌ی آنلاین برای کسب‌وکارها، توسعه داده شده است.

با کمک پیک‌سل، تولیدکنندگان و کسب‌وکارها، توانایی کاهش هزینه‌های مختلفی از قبیل انبارش تا مدیریت فروش و کمبود زمان را خواهند داشت و توانایی مراوده مستقیم با مصرف‌کنندگان را به دست می‌آورند تا با این تفاسیر، تنها دغدغه باقی مانده برای آن‌ها، گسترش دایره‌ی نفوذشان در بازار باشد!

زیرساخت توسعه داده شده، علاوه بر سرعت و تطابق‌پذیری بالا، منطبق با واقعیت‌های روز بازار ایران ساخته شده و فرآیندی از فروش را در اختیار دارد که کاملاً بومی است. ویژگی‌های بیان شده، باعث خواهند شد که موفقیت در یک قدمی کسب‌وکارها قرار داشته باشد و تنها یک تصمیم با آن فاصله داشته باشند.

فرآیند فروش پیک‌سل، به صورت کاملاً مجازی اقدام به دریافت تمامی اطلاعات لازمه از خریدار (اعم از آدرس ارسال، نحوه‌ی ارسال، پرداخت و ...) می‌کند، در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین هزینه، بدون کاغذبازی‌ و هرگونه پیگیری اضافه، عملیات فروش را خودکار انجام داده، اطلاعات را ثبت کرده و در اختیار مدیر قرار دهد.

وجود انواع مختلف کاربری برای مشتریان در پیک‌سل، همچون عمده‌فروش، خرده‌فروش یا مصرف کننده و ...، این امکان را می‌دهد که برای هر محصول قیمت‌های مختلف و حداقل تعداد درخواست، بسته به نوع آن کاربری تعیین و نمایش داده شد. این قابلیت باعث می‌شود تعامل با شبکه‌های توزیع مختلف ساده‌تر شده و هزینه‌ی زمانی سرسام‌آور آن، عملاً به صفر تبدیل شود؛ هزینه‌ای که کسب‌وکار می‌تواند با صرفه‌جویی آن، توجه خود را به بخش‌های دیگر معطوف کرده، به بهبود کیفیت پرداخته و محصولات جدید خلق  کند.

پیک‌سل، محیط گزارش‌گیری آنی و کاملی از سفارشات، فروش، موجودی انبار، کاربران و ... را در اختیار مدیران و ناظران سیستم قرار می‌دهد. این مورد، از جمله ابزارهای مورد علاقه‌ی بخش بازاریابی کسب‌وکار است؛ با استفاده از این ابزارها، بخش فروش کسب‌وکار، بیش از پیش اطلاعات مورد نیاز خود برای پیشرفت و فروش بهتر را در اختیار خواهد داشت.

قابل ذکر است که راهکار جامع پیک‌سل تنها به فروشگاه تحت وب و پنل مدیریتی محدود نمی‌شود بلکه فروشگاه‌های موبایلی تحت پلتفرم‌های iOS و اندروید نیز ارائه می‌کند.

به طور کل، پیک‌سل راهکاری است که مدیران می‌توانند با آن، سیستم مدیریت فروش مویرگی را در کسب‌وکار خود اجرا کنند؛ سیستمی که چرایی الزام استفاده از آن برای رسیدن به موفقیت را بیان و تحلیل کردیم و نشان دادیم که با استفاده از آن چگونه می‌توان به ارتقای کیفی رسید.

حال سؤالی که که ذهن هر مدیر کسب‌وکار تولیدی یا فروشگاهی را باید به درگیر کند این است که چرا هنوز از یک سیستم مدیریت فروش مویرگی در سازمان و کسب‌وکار خود استفاده نکرده است؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه مدیریت فروش مویرگی پیک‌سل و همچنین دریافت مشاوره برای پیاده‌سازی آن در سیستم کسب‌وکاری خود می‌توانید با شماره تماس ۶۶۷۵۴۹۱۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


آخرین اخبار