نینوا پرچمدار اپلیکیشن های مذهبی جهان تشیع
تاریخ : 1396/09/16

لوجیکو در رده استارت‌آپ‌های برگزیده اولین طهران تاک ایران قرار گرفت!
تاریخ : 1396/07/27

طهران تاک از معدود رویدادهایی است که اکوسیستم استارت‌آپی ایران را جذاب کرده و امکان خودنمایی را به آن‌ها اهدا می‌کند؛ لوجیکو نیز این فرصت را غنیمت شمرده است

اختصاص رتبه چهار شورای عالی انفورماتیک ایران به شرکت پنجره دهم
تاریخ : 1396/07/24

شورای عالی انفورماتیک ، شرکت‌ها و مؤسسات را در هفت رده‌ی مختلف براساس صلاحیت و توان اجرایی دسته‌بندی می‌کند که پنجره دهم در رتبه چهارم قرار گرفته است.

اپلیکیشن نینوا ، تنها رسانه‌ی عاشورا بر بستر تلفن‌های هوشمند همراه
تاریخ : 1396/07/03

اپلیکیشن نینوا ، کتابخانه‌ای جامع و کامل، متشکل از  ۲۵هزار نوای مذهبی، دینی، ادعیه و ... از ۱۰۱ مداح، قاری و سخنران به ۵ زبان مختلف است.

لجستیک الکترونیکی و نقش و اهمیت آن در مدیریت زنجیره تامین بازارهای بزرگ
تاریخ : 1396/06/30

در این مقاله سعی کرده‌ایم نقش لجستیک الکترونیکی در رقابت تکنولوژیها برای بدست‌گیری بازار معاملات زنجیره تأمین با زنجیره تأمین را توضیح و اهمیتش را نشان دهیم

کسب‌وکار جدید خود را با این ۲۵ ایده‌ی ناب، ایجاد و بنیان‌گذاری کنید!
تاریخ : 1396/06/23

این مقاله، ۲۵ ایده برای یک کسب‌وکار جدید گردآوری کرده که با بودجه‌ای کمتر از ۲۰ میلیون تومان می‌توانید آن‌ها را شروع کنید!

ترابری و سه نکته‌ی مهمی که در بهینه‌سازی این صنعت باید در نظر گرفت!
تاریخ : 1396/06/20

در این مقاله سعی کرده‌ایم اشتباهات صنعت ترابری را مشخص کرده و به سازمان‌ها، نحوه سرمایه‌گذاری بهتر در امر بهینه‌سازی حمل‌ونقل را بیان اصول مهم آن، نشان دهیم

موفقیت تنها با رعایت و انجام این پنج مورد قابل دست‌یابی است!
تاریخ : 1396/06/13

موفقیت چیزی نیست که آسان بدست بیاید و باید برای آن تلاش کنید؛ به همین خاطر ما ۵ توصیه ریچارد برنسون (خالق برند ویرجین) درباره موفق شدن را برایتان نوشته‌ایم!

حمل‌ونقل الکترونیک و تأثیرات فناوری اطلاعات و ارتباطات در آن
تاریخ : 1396/06/09

 یکی از مهمترین ابزارهای پیشرفت و توسعه‌ی سیستم حمل‌ونقل در دنیای کنونی بهره‌برداری دقیق و مؤثر از IT است که ما سعی کرده‌ایم مزایای آن‌ها برای شما بنویسیم.

اپلیکیشن رساله همراه با کتاب جامع الرسائل برای اندروید به روز شد!
تاریخ : 1396/06/06

کتاب جامع الرسائل با یک بروزرسانی بزرگ برای سیستم عامل اندروید به اپلیکیشن رساله اضافه و در فروشگاه‌های معتبر گوگل پلی و کافه بازار در دسترس قرار گرفت.